Jesteś tutaj: szczypiorek.com.pl > Problemy z brzuchem > Dobre leczenie grypy jelitowej

Problemy z erekcją

Zaburzenia erekcji to jeden z najczęstszych męskich problemów. Mężczyznom nie jest łatwo przyznać się do braku erekcji lub trudności z jej utrzymaniem, jednak warto pokonać wstyd i zgłosić problem do lekarza. Trzeba pamiętać, że jest to problem, który można rozwiązać, choć najpierw trzeba znaleźć przyczynę, a tych, może być kilka.
Stres, towarzyszący obecnie każdemu, zwłaszcza długotrwały skutecznie blokuje możliwość uzyskania pełnej albo długotrwałej erekcji. Jest również przyczyną spadku libido do tego stopnia, że nie ma się większej ochoty na współżycie seksualne. Ze stresem często wiąże się przepracowanie oraz siedzący tryb życia, który w przypadku mężczyzn wpływa negatywnie na narządy płciowe, zarówno na erekcję, jak i na jakość plemników. Zaburzone jest ich wytwarzanie oraz jakość, co może odbić się negatywnie na ewentualnym, planowanym potomstwie.
Lekarze podkreślają również, że zaburzenia erekcji mają ścisły związek z wagą i sposobem odżywiania, gdyż im cięższy mężczyzna, otyły, tym trudniejsze jest jej osiągnięcie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.